Technik pro servis kogeneračních jednotek bioplynových stanic

agriKomp Bohemia s.r.o.

Регіон: Південноморавський край Спеціальність: Автомобільний бізнес, Сервісний інженер, Землеробство, лісництво Форма договірних відносин: Трудовий договір Графік роботи: Повна зайнятість Передбачувана дата початку: Негайно Підходить для: Випускники
Показать на языке:

Náplň práce

- provádění pravidelného a havarijního servisu a údržby kogeneračních jednotek bioplynových stanic - komunikace se zákazníkem - hotline služby - místo výkonu práce: Střelice u Brna a celá Česká republika - časté výjezdy po celé ČR

Požadujeme

- časovou flexibilitu, samostatnost, preciznost - manuální zručnost, pečlivost - schopnost a snahu se rychle učit - vzdělání SOU, SOU s maturitou, SŠ i VŠ (se zaměřením na automobily, motory,elektromechaniku atp.)

Velkou výhodou jsou: - zkušenosti z technických oborů (elekto, automobilová doprava atd.) - komunikativní znalost německého jazyka - dobrá znalost PC - svářečský průkaz plast, ocel - el. vyhláška 50, další vzdělání v oboru elektro

Nabízíme

- maximální podporu při zaškolení na novou pracovní pozici a následně spolupráce se zkušenými řídícími pracovníky - zázemí stabilizované firmy, která na trhu působí již 10 let a patří k jedničkám ve svém oboru - služební notebook, mobilní telefon aj. - zaučení pod dohledem zkušených montérů, školení v Německu - možnost práce s kvalitní a moderní technologií - stravenky, sick days

Про компанію:

Контактна особа:

Alena Ševčíková