Řidič VZV nad 7,5 tuny

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Регіон: Прага Спеціальність: Транспорт, логістика Форма договірних відносин: Трудовий договір, Договір на виконання робіт Графік роботи: Повна зайнятість, Робота по змінах Досвід: 1 років Передбачувана дата початку: За домовленістю
Показать на языке:

Společnost zabývající se výrobou a prodejem hledá spolehlivé pracovníky na pozici Řidič VZV do 7,5 tuny s místem výkonu práce Praha. Praxe s řízením VZV, možnost ubytování, dlouhodobá spolupráce, ochota pracovat na směny.

Náplň práce

  • manipulace se zbožím ve skladu pomocí VZV, dle objednávky

  • nakládka a vykládka zboží

  • příprava, kontrola a rozvoz zboží

Požadujeme

  • předchozí praxe řidiče VZV - nutností

  • oprávnění řídit VZV nad 7,5t, zajistíme obnovení platnosti

  • zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství

  • ochota pracovat ve směnném provozu

  • čistý trestní rejstřík

  • samostatnost, zodpovědnost a pečlivost

  • týmová spolupráce

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení

  • možnosti dlouhodobé spolupráce

  • zajištění ubytování v místě pracoviště

  • lokalita práce Praha

  • nástup dle dohody

Про компанію:

Контактна особа:

Europa recruitment