Список компаній

Список компаній на Aulinks.cz полегшить Вам пошук роботодавців, які пропонують вільні робочі місця в Чехії та Європі. Відправляйте своє цільове резюме або використовуйте нашу систему комунікації для більш легкого і швидкого пошуку роботи.
 

Vše a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
Пошук компанії

EDUCA KIDS, s.r.o.

Форма власності компанії: Прямий роботодавець Тип компанії: Компанія з обмеженою відповідальністю Розмір компанії: Невелика (1-20 співробітників)

Mezinárodní společnost EDUCA KIDS s. r. o. působící ve školním sektoru. Vydavatelství vzdělávacích publikací pro mateřské a základní školy - 1. stupeň.

Elite real service s.r.o.

Форма власності компанії: Прямий роботодавець Тип компанії: Компанія з обмеженою відповідальністю Розмір компанії: Невелика (1-20 співробітників)

Elite real service je dynamickou společností, která již desátým rokem působí na českém realitním trhu. Během této doby si naše kancelář v Olomouci a Brně dokázala vybudovat pevné postavení a stali jsme se specialisty v oblasti nejen prodeje, ale i pronájmu. novostaveb a developerských projektů. Specializujeme se na novostavby, developerské…

ESSA Czech, spol. s r.o.

Форма власності компанії: Прямий роботодавець Тип компанії: Компанія з обмеженою відповідальністю Розмір компанії: Велика (101-1000 співробітників )

Jsme zavedená výrobní společnost dodávající lisované a svařované komponenty pro automobilový průmysl. Na českém trhu působíme již od roku 1998.

Eurogalaxie s.r.o.

Форма власності компанії: Кадрове агентство Тип компанії: Компанія з обмеженою відповідальністю Розмір компанії: Середня (21-100 співробітників)

rodinný zábavní park - zábava za každého počasí. Jsme společnost která provozuje několik zábavních parků - atrakce, zábava pro školy, školky, družiny, rodiny, děti i jen pro dospěláky. Pořádáme tábory, večery pro dospělé, nocování dětí, dopolední akce pro malé děti. Součástí našeho provozu je také gastro ve formě fast foodu.

Externí personalista s. r. o.

Форма власності компанії: Кадрове агентство Тип компанії: Компанія з обмеженою відповідальністю Розмір компанії: Невелика (1-20 співробітників)

Personální agentura se sídlem v Praze a pobočkou v Českých Budějovicích. Zaměřujeme se především na služby v prostředí IT, legal a v průmyslových podnicích, a to zejména na pozicích středního a vyššího managementu.