Кадрові агентства

Ви шукаєте хороших співробітників в своїй області і немає результату? Ви потребуєте працівників, але у Вас бракує часу для якісного підбору відповідного персоналу? Скористайтеся кадровим агентством Aulinks, яке успішно, надійно і якісно функціонує на ринку праці.

Шукаєте співробітників?

Проста форма - напишіть нам, кого ви шукаєте і на яку позицію.

Агентства зв'яжуться з вами з пропозицією підходящих кандидатів.

Vše a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
Chci být v tomto seznamu: Přidat agenturu
Пошук компанії

Jana Květoňová HR HUNTER

Форма власності компанії: Кадрове агентство Тип компанії: Приватний підприємець Розмір компанії: Невелика (1-20 співробітників)

talent hunter na volné noze, recruitment, náborové kampaně Působím zejména v regionu Olomouckého kraje, zaměření na technické pozice do strojírenství, automotive a také IT developery

JOBS.EU, s.r.o.

Форма власності компанії: Кадрове агентство Тип компанії: Компанія з обмеженою відповідальністю Розмір компанії: Невелика (1-20 співробітників)

Pomáháme firmám v oblasti výběru, řízení a rozvoje lidských zdrojů, zajišťujeme zaměstnance na dobu neurčitou i určitou, provádíme hodnocení a výběr pracovníků. Zájemcům o zaměstnání se snažíme vybrat vhodné pracovní nabídky, přiblížit jejich potenciálního zaměstnavatele, firemní kulturu a připravit je co nejlépe na výběrové řízení.