Dělník výroby zastřešení - Přípravář, Hořovice

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Регион: Hořovice Специальность: Промышленность, производство Вид договорных отношений: Договор на выполнение работ Опыт: 1 Лет Предполагаемая дата начала: Немедленно
Выбрать язык:

Společnost zabývající se výrobou bazénů a zastřešení v Evropě i ve světě přijme do svého týmu uchazeče na pozici: Dělník výroby - Přípravář zastřešení s místem výkonu práce Hořovice. Možnost dlouhodobé spolupráce, zajištění ubytování ZDARMA.

Náplň práce

  • příprava hliníkových profilů na požadovaný tvar pro zkružování

  • příprava PKB dle požadovaných rozměrů zadaných technickou dokumentací na formátovací pile HARDWAY

  • zařezávání a kompletace úhlů a úhlových spojek

  • kompletace rovin, zastřešení zavěšovacích háčků, koleček a aretovacích prvků

  • další práce dle pokynů vedoucího

Požadujeme

  • vyučení v oboru zpracování plastů a kovů

  • orientace a znalost technické dokumentace a výkresů

  • fyzická zdatnost

  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • pracovní úvazek od března do listopadu

  • moderní zázemí prosperující firmy

  • zajištění ubytování zdarma

  • nástupní plat 65,-/hod, po zaučení 70-75,-/hod

  • příplatky dle výkonu práce