Trade Marketing Manager

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Регион: České Budějovice Специальность: Трейд-маркетолог Вид договорных отношений: Трудовой договор Вид работы: Полная занятость, Гибкий график работы Предполагаемая дата начала: Немедленно
Выбрать язык:

Pro našeho klienta, mezinárodní zahraniční distribuční společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku se zkušenostmi z trade marketingu

Náplň práce

  • kompletní zodpovědnost za trade marketing různých značek (potraviny, elektrozboží a hračky)

  • příprava ročního marketingového plánu

  • zodpovědnost za marketingový budget společnosti

  • koordinace výrobců a obchodních partnerů

  • zodpovědnost za ATL a BTL kampaně

Požadujeme

  • dobrou znalost anglického jazyka

  • zkušenosti s řízením rozpočtu

  • zkušenosti s marketingovou komunikací

  • dobré vyjednávací schopnosti

Nabízíme

  • mezinárodní prostředí

  • zajímavé bonusy (měsíční, čtvrtletní, roční)

  • 5 týdnů dovolené

О нас:

Контактное лицо:

Petra Pavlištíková