Skladník / picker

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Регион: Среднечешский край Специальность: Транспорт, логистика Вид договорных отношений: Трудовой договор, Договор на выполнение работ Вид работы: Полная занятость, Частичная занятость, Сменная работа Предполагаемая дата начала: Немедленно Подходит для: Выпускники
Выбрать язык:

Do distribučního skladu přijmeme vhodné uchazeče na pozici: Skladník/picker. Místo výkonu práce Středočeský kraj. Ubytování a doprava zajištěna. Dobré platové ohodnocení, nástup ihned.

Náplň práce

  • manipulace se zbožím (potraviny), příjem, výdej

  • práce s ručním elektrickým vozíkem

  • příprava skladovaného zboží k expedici

Požadujeme

  • praxe ve skladě se skenerem (Gladiator) – výhodou

  • schopnost pracovat s ručním elektrickým vozíkem

  • čistý trestní rejstřík

  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak

  • ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • úkolová mzda, ohodnocení dle výkonu

  • dlouhodobá práce s možností HPP

  • zajištění dopravy a ubytování

  • nástup ihned

О нас:

Контактное лицо:

Europa recruitment