Pekař/ka

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Регион: Прага Специальность: Ремесленичество Вид договорных отношений: Трудовой договор, Договор на выполнение работ, Соглашение о трудовой деятельности Вид работы: Полная занятость Опыт: 1 Лет Предполагаемая дата начала: Немедленно
Выбрать язык:

Do zavedené pekárny v Praze hledáme vhodné a zkušené uchazeče na pracovní pozici Pekař/ka na ruční výrobu s praxí. Nabízíme zázemí dlouhodobě prosperující společnosti s možností dlouhodobé spolupráce. Velmi dobrá dostupnost na místo výkonu práce.

Náplň práce

  • ruční výroba slaného a sladkého pečiva

Požadujeme

  • min. vyučení pekař/ka

  • praxe na obdobné pozici v pekárně min. 1 rok

  • zodpovědnost, pracovitost, práce v týmu

  • manuální zručnost, flexibilita

  • potravinářský průkaz podmínkou

  • vlastní oblečení + obuv (protiskluzová) výhodou

  • čistý trestní rejstřík

  • ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • zázemí prosperující společnosti

  • dlouhodobá spolupráce

  • zajímavé platové ohodnocení

  • nástup ihned/dohodou

  • místo výkonu Praha

  • DPP/DPČ

О нас:

Контактное лицо:

Europa recruitment