Jeřábník + vazač

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Регион: Пльзенский край Специальность: Транспорт, логистика Вид договорных отношений: Трудовой договор Вид работы: Полная занятость, Сменная работа Опыт: 1 Лет Предполагаемая дата начала: По договоренности
Выбрать язык:

Hledáme zkušené uchazeče s praxí na pozici Jeřábník a vazač. Nutné předchozí zkušenosti na stejné nebo obdobné pozici. Možnost zajištění ubytování, odpovídající platové ohodnocení.

Náplň práce

  • • odpovědnost a řízení zdvihacích strojů

  • • kontrola provozuschopnosti a bezpečného zajištění přepravovaného břemena

  • • řízení, obsluhování a provádění pravidelné údržby strojů

  • • drobné opravy

Požadujeme

  • • min. 1 rok praxe

  • • jeřábnický, vazačský průkaz

  • • zkušenost s autojeřábem - výhodou

  • • řidičský průkaz sk. C - výhodou

  • • fyzická zdatnost

  • • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

  • • dlouhodobá práce

  • • odpovídající platové ohodnocení

  • • možnost zajištění ubytování

  • • nástup dle dohody

О нас:

Контактное лицо:

Europa recruitment