Kontrolor kvality ve výrobě

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Регион: Valašské Meziříčí Специальность: Контроль качества Вид договорных отношений: Трудовой договор Вид работы: Полная занятость Предполагаемая дата начала: Немедленно
Выбрать язык:

Hledáme vhodného spolupracovníka na pozici: Kontrolor kvality ve výrobě

Náplň práce

  • mezioperační i výstupní kontrola výrobního procesu podle stanovených parametrů

  • vstupní kontrola materiálu

  • naskladňování odřezků zpět do systému

  • procesní kontrola výrobků

  • tvorba záznamů a vyhodnocování interní zmetkovitosti

  • drobná administrativa

Požadujeme

  • znalost základních nástrojů kvality výhodou

  • zkušenosti z nábytkářského průmyslu výhodou

  • dobrá znalost práce na PC

  • pečlivost a ochota učit se novým věcem

  • dobrá fyzická zdatnost a způsobilost pro vizuální kontrolu

Nabízíme

  • systém zaškolení

  • možnost seberealizace

  • platové podmínky v závislosti na schopnostech

  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

  • příspěvek na dopravu

О нас:

Контактное лицо:

Petra Pavlištíková