Svářeč - Brno

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Регион: Южноморавский край Специальность: Машиностроение, Инженерия Вид договорных отношений: Трудовой договор Вид работы: Полная занятость Опыт: 1 Лет Предполагаемая дата начала: Немедленно
Выбрать язык:

Pro společnost se zaměřením na strojírenství hledáme vhodného kandidáta na pozici svářeč. Místo výkonu práce Brno. Nástup možný ihned.

Náplň práce

  • svařování kovových dílů a komponentů

  • práce na kovových paletách, zámkových systémech

  • zakázková kovovýroba (konstrukce, mříže, vrata, ploty)

  • plnění práce v úkolech a stanovených normách

Požadujeme

  • platný svářečský průkaz ZK 135 1.1

  • SOU technického směru nebo praxe v oboru

  • znalost čtení výkresové dokumentace výhodou

  • pečlivost, přesnost a zodpovědnost

  • manuální zručnost, flexibilita

  • nutné vlastní pracovní oblečení a výstroj svářeče

Nabízíme

  • zázemí prosperující společnosti

  • dlouhodobá práce na hlavní poměr

  • 13.plat

  • bonusové složky

  • nástup možný ihned

О нас:

Контактное лицо:

Europa recruitment