Rozpočtář/ka

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Регион: Либерецкий край, Либерец Специальность: Торговля - маркетинг, закупки Вид договорных отношений: Трудовой договор Вид работы: Полная занятость Опыт: 2 Лет Предполагаемая дата начала: Немедленно
Выбрать язык:

Velkoobchod-maloobchod s dlouholetou tradicí přijme do svého kolektivu: Rozpočtář/ka

Náplň práce

  • Zajištění a tvorba cenových nabídek na dodávky materiálu

  • práce a služeb dle požadavku zákazníka a dle smluvních podmínek s klientem

  • práce s externí databází

  • předkládání cenové nabídky ke schválení dle interních postupů

  • komunikace s dodavateli, vyjednávání podmínek

  • administrativní podpora a reporting

Požadujeme

  • pokročilá znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel)

  • dobré komunikační dovednosti

  • vyjednávací a obchodní schopnosti

  • analytické myšlení, důslednost, spolehlivost

  • vysoká míra samostatnosti a odpovědnosti

Nabízíme

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti

  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy

  • zaměstnanecké výhody (mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, rehabilitace, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce, …)

О нас:

Контактное лицо:

Petra Pavlištíková