Список компаний

Реестр компаний на Aulinks.cz поможет Вам в поиске работы, как в Чехии, так и по всей Европе. Отправьте своё резюме выбранной Вами компании и результат не заставит Вас долго ждать. Начните работать в Европе уже сейчас!

Смотрите, выбирайте, действуйте!

Vše a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
Поиск компании

EDUCA KIDS, s.r.o.

Тип компании: Прямой работодатель Тип компании: Компания с ограниченной ответственностью Размер компании: Небольшая (1-20 сотрудников)

Mezinárodní společnost EDUCA KIDS s. r. o. působící ve školním sektoru. Vydavatelství vzdělávacích publikací pro mateřské a základní školy - 1. stupeň.

Elite real service s.r.o.

Тип компании: Прямой работодатель Тип компании: Компания с ограниченной ответственностью Размер компании: Небольшая (1-20 сотрудников)

Elite real service je dynamickou společností, která již desátým rokem působí na českém realitním trhu. Během této doby si naše kancelář v Olomouci a Brně dokázala vybudovat pevné postavení a stali jsme se specialisty v oblasti nejen prodeje, ale i pronájmu. novostaveb a developerských projektů. Specializujeme se na novostavby, developerské…

ESSA Czech, spol. s r.o.

Тип компании: Прямой работодатель Тип компании: Компания с ограниченной ответственностью Размер компании: Крупная (101-1000 сотрудников)

Jsme zavedená výrobní společnost dodávající lisované a svařované komponenty pro automobilový průmysl. Na českém trhu působíme již od roku 1998.

Eurogalaxie s.r.o.

Тип компании: Кадровое агентство Тип компании: Компания с ограниченной ответственностью Размер компании: Средняя (21-100 сотрудников)

rodinný zábavní park - zábava za každého počasí. Jsme společnost která provozuje několik zábavních parků - atrakce, zábava pro školy, školky, družiny, rodiny, děti i jen pro dospěláky. Pořádáme tábory, večery pro dospělé, nocování dětí, dopolední akce pro malé děti. Součástí našeho provozu je také gastro ve formě fast foodu.

Externí personalista s. r. o.

Тип компании: Кадровое агентство Тип компании: Компания с ограниченной ответственностью Размер компании: Небольшая (1-20 сотрудников)

Personální agentura se sídlem v Praze a pobočkou v Českých Budějovicích. Zaměřujeme se především na služby v prostředí IT, legal a v průmyslových podnicích, a to zejména na pozicích středního a vyššího managementu.