Recruitment agencies

Are you looking for new employees in your locality, but cannot find them? Do you need workers of a specific education, but you’re struggling to carry out quality selection procedure for appropriate staff? Use a recruitment agency on Aulinks, a reliable and experienced partner in the labour market.

Looking for staff?

Complete a simple form - let us who you are looking for and which position.

Our recruitment agencies will then contact you with their offer of suitable candidates.

Vše a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
Chci být v tomto seznamu: Přidat agenturu
Find company

Safa Czech Republic s.r.o

Job vacancies: 1 Company type: Recruitment agency Type of business entity: Limited liability company Company size: Large (101-1000 employees)

personální společnost naší specializací je přidělování zaměstnanců do automotive. Umíme však mnohem více a ani recruitment nám není cizí.

Segal

Job vacancies: 1 Company type: Recruitment agency Type of business entity: Self-employment Company size: Small (1-20 employees)

SEGAL s.r.o. Занимается трудоустройством в странах Европы. Чехия, Австрия,Германия. Наши вакансии бесплатны. От соискателей требуется резюме на иностранном языке и если вы нам подойдете мы с вами свяжемся.

STPA CZ

Náplň práce : obsluha strojů a jiných zařízení,fyzicky nenáročná práce. Požadujeme : manuální zručnost,spolehlivost, samostatnost Nabízíme : HPP, výborné platové ohodnocení, pracovní doba PO - PA ,pouze ranní směna, jídlo na pracovišti zdarma, možnost ubytování, svozy do zaměstnání zajištěny.

Sarada-Jobs.eu

Company type: Recruitment agency Type of business entity: Limited liability company Company size: Medium (21-100 employees)

Jsme Personální Agentura a zabýváme se personalistikou, funguje po celé České Republice, snažíme se lidem poskytovat vhodnou práci podle jejich kvalifikace

Sorting Live s.r.o.

Jsme solidní společnost,zajišťujeme kvalitní práci v automobilovém průmyslu,na Liberecku.na trhu jsme již několik let. Nabízíme také zaměstnání pro tělesně postižené.Zajišťujeme odvoz zaměstnanců pokud se práce nachází mimo Liberec např do Mladé Boleslavy.