Recruitment agencies

Are you looking for new employees in your locality, but cannot find them? Do you need workers of a specific education, but you’re struggling to carry out quality selection procedure for appropriate staff? Use a recruitment agency on Aulinks, a reliable and experienced partner in the labour market.

Looking for staff?

Complete a simple form - let us who you are looking for and which position.

Our recruitment agencies will then contact you with their offer of suitable candidates.

Vše a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
Chci být v tomto seznamu: Přidat agenturu
Find company

Crux Consulting, s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Recruitment agency Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Jsme česká společnost, zaměřujeme se na spolupráci s odborníky v informačních technologiích, kterým zprostředkujeme práci na zajímavých pracovních projektech u našich nasmlouvaných partnerů. Část naší společnosti se zabývá vývojem a prodejem softwarových produktů, vývojem IS na zakázku nebo aplikačními službami.

CREAMAX s.r.o.

Company type: Recruitment agency Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Spolupracujeme s německou personální agenturou UBT Unternehmensberatung Tiedtke, která již více než 8 let úspěšně zprostředkovává pracovní místa v SRN.