Searching the Recruiter Directory

Together with Aulinks, you can find companies offering employment opportunities or job selection procedures. We have prepared for you a recruiter directory, which will provide better orientation amoung the numerous employers on Aulinks. Search and find companies, send them your targeted CV and use our sophisticated communication system to help you begin the career of your dreams.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
Find company

ISS Facility Services s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Very large (1001 and more employees)

ISS Facility Services s.r.o. je součástí společnosti ISS, která byla založena v dánské Kodani v roce 1901. Dnes je nejvýznamnějším světovým dodavatelem v oblasti Facility Services (úklidové služby, technická správa budov, security a boj proti škůdcům). V roce 1996 vstoupila ISS i na náš český trh. Zastoupení v rámci naší republiky najdete v Praze,…

JAMALL-CZ a.s.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Joint-stock company Company size: Large (101-1000 employees)

Největší česká síť nábytku. Koncept Jamall Luxury vybírá to nejlepší z nábytku. Součástí expozice je spánkové studio s italskými matracemi nejvyšší kvality Magniflex.

JTI mont s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Zabýváme se elektroinstalacemi a stavební činností. Děláme elektroinstalace, jak průmyslových objektů tak rodinných domů. Robíme silnoproud, slaboproud, zabezpečovací systémy .........

Kaisen Electric Ltd

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: European company Company size: Medium (21-100 employees)

Kaisen Electric Ltd- это европейская компания, с центральным офисом в Литве. У нас более 10 лет успешного опыта в сфере рекламного освещения.

KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Joint-stock company Company size: Large (101-1000 employees)

Akciová společnost KRÁLOVOPOLSKÁ je předním dodavatelem aparátů pro chemický a petrochemický průmysl a dále také jeřábů, které nacházejí uplatnění nejen v hutním průmyslu, ale i v dalších odvětvích. Cílem je i nadále se prosazovat na tuzemském i zahraničním trhu jako spolehlivý dodavatel speciálních výrobků, který bude vyhledáván velkými projekčně…

Lázně Luhačovice, a.s.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Joint-stock company Company size: Large (101-1000 employees)

Lázně Luhačovice, a. s., s kapacitou 1 300 lůžek patří k největším poskytovatelům služeb v oblasti lázeňství a cestovního ruchu v ČR. Z celkového počtu 13 přírodních minerálních pramenů na území Luhačovic jich spravujeme 10 včetně nejznámější Vincentky. Lázeňská léčba jak nemocí pohybového ústrojí, tak především dýchacích cest je poskytovaná nejen…

LITE

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Non-profit organization Company size: Small (1-20 employees)

Organizace LITE (Life Improvement Through Education – Zlepšování života prostřednictvím vzdělávání) byla v České republice založena v roce 1997. Od té doby jí prošlo přes 50 000 studentů a škola se neustále rozšiřuje, aby uspokojila rostoucí zájem o speciální program výuky angličtiny v LITE. V současné době má v České republice…

Lubomír Veřmiřovský

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Self-employment Company size: Small (1-20 employees)

Finanční poradenství, pojišťovací činnost, Investice, hypotéky, refinancování a konsolidace úvěrů. Komplexní řešení zajištění potřeb a rizik klientů.

Lunoramis s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Naše společnost se specializuje zejména na osobní přepravu do 9 osob včetně řidiče a to převážně na území města Ostravy.

Luxus plus, s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Medium (21-100 employees)

Společnost Luxus plus, s.r.o., byla založena v roce 1997. V rámci poskytnutí co nejširšího komplexu služeb zákazníkovi provádíme úklidové práce , fyzickou ostrahu objektů a ostatní specif.služby.