Searching the Recruiter Directory

Together with Aulinks, you can find companies offering employment opportunities or job selection procedures. We have prepared for you a recruiter directory, which will provide better orientation amoung the numerous employers on Aulinks. Search and find companies, send them your targeted CV and use our sophisticated communication system to help you begin the career of your dreams.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
Find company

Zavoláme, s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Zabýváme se pouhým telefonickým oslovováním stávajících klientů a informování o změnách, které nastávají na jejich stávajícím pojištění. Nejedná se o nabízení nějakého nového produktu.

Zdenka Haluzová

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Self-employment Company size: Small (1-20 employees)

Hledáme komunikativní kolegy, obchodní zástupce, s příjemným vystupováním pro poskytování nebankovních půjček online, kontakt s klientem při podpisu. Kancelář v centru Prahy. Zaškolení a pravidelné doškolování zdarma. Práci lze vykonávat i jako přívydělek k Vašemu zaměstnání. Základní práce na PC a chuť pracovat vám přinese velmi uspokojivé…

ZM Energy s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Medium (21-100 employees)

ООО "Интертрейд"

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

МОСКОВСКИЙ ЗАВОД МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ < < АРЕНА СПОРТ > > . это современная производственно-техническая база, 55 инженерно-технических специалистов, 40 единиц оборудования. 1. Мы производим следующие виды продукции: Трибуны сборно-разборные с навесом и без Трибуны телескопические Трибуны мобильные Трибуны 1,2,3,4,5 и более рядности Скамьи для…

Топ Піпл Україна

Job vacancies: 1 Company type: Recruitment agency Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Ми представництво чеської рекрутингової компанії Top People s.r.o. Наша компанія - лідер на ринку з оформлення Робочих Карт в Чехію для українців. Наші послуги та вакансії - безкоштовні.

AB JET spol. s r.o.

Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Medium (21-100 employees)

Jsme malý podnik, 35 spolupracovníků. Naší náplní je strojírenská zakázková výroba složená z řezárny a strojírny. Disponujeme dělením materiálu laserem, vodním paprskem a autogenem. Díly umíme ohnout a svařit. Obrábění probíhá na CNC frézkách, soustruzích a horizontálních vyvrtávačkách. Máme i další doplňkové technologie.

Ad Vita - centrum aktivního života

Company type: Direct employer Type of business entity: Self-employment Company size: Small (1-20 employees)

Centrum Ad Vita - zájmové, vzdělávací, volnočasové a relaxační aktivity určené pro celou rodinu. Nabízíme různé kroužky (rukodělné, hudební, výtvarné, jazykové), v naší nabídce jsou i pohybové aktivity, vycházky, nebo služby pedikúry a manikúry i další činnosti, které souvisí s aktivním trávením času. Mimo to zajišťujeme i krátkodobé hlídání dětí…

AGP PLUS SERVICE s.r.o.

Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Large (101-1000 employees)

AGP PLUS SERVICE s.r.o. se pohybuje na trhu práce od roku 2006. Je organizací, v jejímž záměru je zaměstnávat převážně občany se zdravotním postižením. Zaměstnanci se změněnou pracovní schopností jsou v hlavním pracovním poměru v naší organizaci. Charakter naší činnosti v sobě zahrnuje jednak vlastní aktivity (vlastní zakázky) a jednak…

AHV ekologický servis s.r.o.

Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Medium (21-100 employees)

Společnost AHV ekologický servis, s.r.o. byla založena v roce 2002 za účelem nabízet komplexní služby v oblasti likvidace kategorie ostatních a nebezpečných odpadů. Poskytujeme individuální, odborný a včasný přístup. Zakázku realizujeme v daném termínu co nejefektivněji a v souladu s platnou legislativou.

Alamo life,s.r.o

Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Společnost je zaměřena na gastronomii a cestovní ruch. Její základnou je italská restaurace s 12ti zaměstnanci a téměř 10letou historii restaurace v regionu Praha východ.