Searching the Recruiter Directory

Together with Aulinks, you can find companies offering employment opportunities or job selection procedures. We have prepared for you a recruiter directory, which will provide better orientation amoung the numerous employers on Aulinks. Search and find companies, send them your targeted CV and use our sophisticated communication system to help you begin the career of your dreams.

Vše a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
Find company

Městské kulturní středisko

Company type: Direct employer Type of business entity: Public benefit corporation Company size: Medium (21-100 employees)

pořádání kulturních akcí

Mgr. Kamil Koula

Company type: Direct employer Type of business entity: Self-employment Company size: Small (1-20 employees)

profesionální agenturní divadlo s názvem DIVADLO KK, hrajeme představení pro děti, mládež i dospělé, akční rádius je celá Česká republika, spolupracujeme s profesionálními autory textů, hudebními skladateli a výtvarníky, nejsme omezeni divadelním prostorem, hrajeme i open air, v současné době rozšiřujeme tým o další herce, výtvarníky, hudebníky a…

Mirel Vratimov a.s.

Company type: Direct employer Type of business entity: Joint-stock company Company size: Medium (21-100 employees)

Společnost Mirel Vratimov a.s. je jedním z nejvýznamnějších evropských výrobců tepelných izolací, průmyslových obalů, potravinářských obalů a karimatek a plovacích nudlí.

Miroslav Maršíček

Company type: Direct employer Type of business entity: Self-employment Company size: Small (1-20 employees)

Společnost N&F marketing s.r.o. je marketingová společnost, jejichž služeb využívají prestižní společnosti v české republice. Našim aktuálním a zároveň nejprestižnějším partnerem je společnost Innogy, která nás využívá jako obchodní zastoupení

Mlékárna Klatovy, a.s

Company type: Direct employer Type of business entity: Joint-stock company Company size: Large (101-1000 employees)

Mlékárna Klatovy je význačným výrobcem a distributorem přírodních, tavených a čerstvých sýrů značky Président a Mozzarella Galbani Od roku 2007 je součástí francouzské skupiny LACTALIS, která v 70 zemích světa zaměstnává přes 75 000 zaměstnanců a je v současnosti největší mlékárenskou společnosti na světe.

Modrá pyramida stavební spořitelna

Company type: Direct employer Type of business entity: Joint-stock company Company size: Large (101-1000 employees)

Stavební spořitelna, zabýváme se správou spořících a úvěrových smluv našich klientů. Máme v portfoliu víc, jak 500.000 klientů a jsme významnou součástí českého trhu ve finančních produktech.

Multiteam

Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Medium (21-100 employees)

Creative team, design interior, design web pages, traveling, web consulting, real estate projects, operations between Europe and North America.