Pracovník ve výrobě - Biochemik

MAURITIUS PRAG s.r.o.

Location: Prague Profession: Chemistry and food industries Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time, Shift work Experience: 11 years Entry date: Immediately
Display language:

Hledáme vhodného kandidáta do malého pivovaru v Praze.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zajištění plynulého provozu výroby piva

  • Operativní řešení vzniklých poruch ve spolupráci s údržbou Dodržování vnitřních pravidel, postupů a instrukcí

POŽADUJEME

  • SŠ (obor potravinářství a sladařství výhodou)

  • Praxe v obsluze výrobních strojů výhodou

  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

  • Technická a manuální zručnost

  • Schopnost stabilně, odpovědně a pečlivě pracovat ve směnném provozu

NABÍZÍME

  • Zázemí mezinárodně úspěšné společnosti

  • Zajímavou práci s možností rozvoje v rámci společnosti

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na stravování

V případě zájmu o tuto pracovní nabídku, prosím zasílejte své CV na email: nabor@mauritiusprag.cz

Contact person:

Tatyjána Bárická