Pomocný dělník do skladu, Praha

MAURITIUS PRAG s.r.o.

Salary: From 70 CZK Location: Prague Profession: Manufacture & Industry jobs Type of contract: Agreement on work performance Type of employment: Part-time, Shift work Entry date: Immediately

Firma zabývající se výrobou, distribucí a vývojem prémiových a superprémiových krmiv pro psy a kočky, přijme do svého týmu vhodné uchazeče na pozici: Pomocný dělník do skladu s místem výkonu práce Praha. Ochota pracovat na směny, možnost zaškolení.

Náplň práce

  • pomocné práce dle pokynu vedoucího

  • manipulace se zbožím

Požadujeme

  • předchozí praxe ve skladu - výhodou

  • zkušenost s řízením VZV - výhodou

  • ochota pracovat na směny

  • fyzická zdatnost

  • samostatnost, spolehlivost

  • čistý trestní rejsřík

Nabízíme

  • vstupní zaškolení pracovníky

  • pracovistě v Praze

  • dlouhodobá spolupráce

  • 70,- Kč/hod

V případě zájmu o tuto pracovní nabídku, prosím zasílejte své CV na email: nabor@mauritiusprag.cz

Contact person:

Tatyjána Bárická