Specialista IT

GOOD WORKER s.r.o.

Location: Prague Profession: IT - software development Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 2 years Entry date: On agreement
Display language:

NÁPLŇ PRÁCE

  • projektové vedení interních IT projektů zaměřených na změnové řízení
  • tvorba a dodržování harmonogramu, administrace, komunikace, koordinace
  • řízení sítě dodavatelů v rámci externího outsourcingu
  • tvorba prezentací (PowerPoint) v AJ a jejich prezentace
  • správa portfolia smluv s obchodními partnery a kompletace nových dodavatelských smluv
  • správa objednávek a faktur

POŽADUJEME

  • praxe s vedením nebo koordinací IT projektů
  • znalost metodiky ITIL. Metodika Prince II výhodou
  • znalost anglického jazyka – min. úroveň B2.
  • znalost MS Office 2010 (Word, PowerPoint – velmi pokročilý. Excel – uživatel)
  • organizační schopnosti, týmová spolupráce, orientace na výsledek
  • samostatnost, rozhodnost, iniciativita,
  • asertivní vystupování

NABÍZÍME

  • perspektivní, zajímavou a motivující práci
  • výraznou podporu profesního růstu a seberealizace
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • příspěvek na dovolenou
  • jazykové kurzy

Contact person:

Silvie Ammerová
E-mail: s.ammerova@workintense.cz