Operátor balení - Expedice, Praha 5

MAURITIUS PRAG s.r.o.

Location: Prague Profession: Manufacture & Industry jobs Type of contract: Agreement on work performance Type of employment: Shift work Entry date: Immediately

Známý český výrobce a producent piva v Čechách i ve světě přijme do svého týmu vhodné uchazeče na pozici: Operátor balení - Expedice, s místem výkonu práce Praha 5 Smíchov. Možnost dlouhodobé spolupráce, zajištění ubytování.

Náplň práce

  • práce se skenerem

  • příjem a expedice zboží

Požadujeme

  • předchozí praxe na stejné nebo obdobné pozici

  • zkušenosti s prací se skenerem - výhodou

  • platné oprávnění řidiče VZV - výhodou

  • ochota pracovat na směny

  • fyzická zdatnost, dobrý zrak

  • pečlivost, zodpovědnost

  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • dlouhodobá spolupráce, možnost práce na HPP

  • pracoviště v centru Prahy

  • zajištění ubytování zdarma

  • odpovídající platové ohodnocení

  • nástup dle dohody

V případě zájmu o tuto pracovní nabídku, prosím zasílejte své CV na email: nabor@mauritiusprag.cz

Contact person:

Tatyjána Bárická