Zdravotní sestry

Avangarda spol. s r.o.

Location: Plzeň Region Profession: Medicine & Pharmacy, Nurse Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 3 years Entry date: Immediately

Zdravotnické středisko se specializací na domácí péči o seniory a děti hledá zdravotní sestry na odbornou zdravotní domácí péči, pomoc v domácnosti nebo pomoc s hlídáním dětí.

Náplň práce

  • odborná zdravotní péče

  • pomoc v domácnosti

  • hlídání dětí

Požadujeme

  • osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu

  • zkušenost s prací na intenzivní péči (JIP, ARO) výhodou

  • alespoň 3 roky praxe u lůžka

  • samostatné vystupování, rozhodnost a spolehlivost při plnění pracovních úkolů

  • odpovědnost a loajalitu

  • příjemné vystupování

  • ochotu se dále vzdělávat

  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • práci v mladém profesionálním kolektivu

  • adekvátní finanční ohodnocení

  • možnost dalšího odborného růstu a možnost vzdělávání (formou certifikovaných kurzů)

  • příspěvky na stravování

  • příspěvky na bydlení

Contact person:

Avangarda