Online Marketing Specialist

Avangarda spol. s r.o.

Location: Brno Profession: Media and printing Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time, Flexible working hours Experience: 1 years Entry date: Immediately

Pro našeho významného klienta, úspěšnou společnost hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici: Online Marketing Specialist

Náplň práce

  • příprava podkladů pro tvorbu digitálních kampaní

  • monitoring, analýza a vyhodnocení digitálních kampaní

  • spolupráce při optimalizaci on-line kampaní

  • příprava grafických materiálů s grafickým oddělením.

  • kontrola rozpočtů a efektivnosti kampaní

Požadujeme

  • znalost PPC, SEO

  • znalost reklamních formátů v on-line prostředí

  • znalost Google Analytics

  • znalost prostředí sociálních sítí

Nabízíme

  • práci v mladém a přátelském kolektivu

  • další profesní vzdělávání

  • 5 týdnů dovolené

  • zaměstnanecké benefity

  • profesní růst

Contact person:

Martin Novák