Řidič NZV, VZV - BT, Praha 5

MAURITIUS PRAG s.r.o.

Salary: From 75 CZK Location: Prague Profession: Manufacture & Industry jobs Type of contract: Agreement on work performance Type of employment: Shift work Entry date: Immediately Suitable for: Graduates, Entrepreneurs

Hledáme schopné řidiče NZV, VZV - BT s místem výkonu práce Praha 5 Smíchov, pro pražskou společnost zabývající se prodejem a výrobou piva. Ochota pracovat na směny, možnost dlouhodobé spolupráce, zajištění ubytování ZDARMA.

Náplň práce

  • příprava a kontrola zboží

  • nakládka a vykládka zboží

  • manipulace se zbožím ve skladu pomocí NZV, VZV

Požadujeme

  • předchozí praxe s řízením NZV, VZV

  • oprávnění řidiče k řízení VZV

  • zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství

  • ochota pracovat ve směnném provozu

  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • obnovení platnost oprávnění k řízení VZV

  • místo práce v centru Prahy

  • zajištění ubytování

  • možnost práce na HPP

  • nástupní plat 75,-/hod

  • nástup dle dohody

Contact person:

Tatyjána Bárická