Stavbyvedoucí

SOLID CONSTRUCTION GROUP a.s.

Location: Prague, Central Bohemian Region Profession: Construction & Real Estate, Construction Manager Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time, Flexible working hours Experience: 2 years Entry date: Immediately

Stavební Solid Construction Group a.s. realizuje kompletní výstavbu na klíč v oboru pozemního stavitelství, a to jak novostavby, tak rekonstrukce. Dále se zaměřuje na projektovou a inženýrskou činnost, realitní a v neposlední řadě na vlastní developerské projekty.

Náplň práce

  • řízení a realizace výstavby

  • řízení a koordinace podřízených zaměstnanců při realizaci zakázek

  • příprava technologických postupů

  • příprava plánovací dokumentace

  • příprava harmonogramu prací

  • pravidelné vyhodnocování jeho plnění

  • kontrola kvality prováděných prací, rozpočtu stavby

  • spolupráce na výběru subdodavatelů a nastavení vzájemné spolupráce

Požadujeme

  • VŠ vzdělání stavebního směru

  • zkušenosti s realizací staveb IS a komunikací výhodou

  • dobrá uživatelská znalost práce s PC

  • silné komunikační a organizační schopnosti

  • časová flexibilita

  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • stabilní a dlouhodobé zaměstnání

  • zajímavé finanční ohodnocení

  • mobilní telefon

  • notebook

  • další profesní rozvoj

  • místo výkonu práce celá ČR

  • nástup možný po dohodě

Contact person:

Ivan Rozman