VEDOUCÍ PROJEKTŮ V PRŮMYSLU

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 25000 CZK Location: Zlín Region Profession: Manufacture & Industry jobs Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 5 years Entry date: Immediately

Považujete se za člověka s výbornými organizačními schopnostmi? Dokážete se nadchnout pro práci a dotáhnout ji až do konce? Chcete svou kariéru obohatit cennými zkušenostmi z projektového řízení?

Náplň práce

  • Plánování, organizace a řízení projektů

  • Návrhy na vylepšování technického vybavení

  • Podávání návrhů na zlepšování procesů

  • Komunikace se zákazníky

  • Komunikace napříč firmou

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru

  • 5 let zkušeností ze strojírenství

  • Schopnost plynulé konverzace v AJ

  • Schopnost práce s technickou dokumentací

Nabízíme

  • Možnost profesního růstu

  • Získání zkušeností v lukrativním zaměstnání

  • Širokou nabídku bonusů

  • Odpovídající platové ohodnocení

  • Místo výkonu práce: okres Vsetín

Contact person:

Denisa Ondrušová