Ředitel Odboru generování projektů

Avangarda spol. s r.o.

Location: Prague Profession: Governmental & NGO's jobs Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Hledáme vhodného kandidáta na pozici: Ředitel Odboru generování projektů

Náplň práce

  • řízení, motivace, koordinace a kontrola činnosti podřízených pracovníků

  • tvorba, aktualizace a realizace sektorové strategie

  • příprava, aktualizace a realizace ročního marketingového plánu

  • plánovat efektivní využití finančních a lidských zdrojů v rámci stanoveného rozpočtu

Požadujeme

  • zkušenosti s vedením lidí, umění motivovat zaměstnance

  • obchodní zkušenosti výhodou

  • schopnost týmové spolupráce i s dalšími subjekty

  • schopnost analytického a koncepčního myšlení, strategického plánování

  • schopnost rychle se orientovat v odborné problematice a definovat cíle

  • dobré prezentační dovednosti

  • pokročilá znalost anglického jazyka, další cizí jazyk výhodou

  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Motivující platové ohodnocení

  • Příspěvek na stravování (Stravenky 100 Kč)

  • Služební automobil a telefon k vlastním účelům

  • 5. týdnů dovolené

  • 3 dny sickdays

Contact person:

Petra Pavlištíková