Marketing Analyst

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Location: Brno Profession: Marketing & PR Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time, Flexible working hours Entry date: Immediately

Pro našeho klienta přední mezinárodní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Marketing Analyst.

Náplň práce

  • zpracovávání pravidelných analýz v oblasti Shopper Marketingu

  • vypracovávat ad-hoc reporty a analýzy

  • spolupráce na zajímavých projektech ve společnosti

  • bude odbornou podporou obchodního a marketingového týmu.

Požadujeme

  • praxe v oblasti FMCG/retailu avýhodou

  • znalost práce s MS Excel

  • MS Access, SQL, VBA výhodou

  • znalost anglického anebo slovem i písmem na komunikativní úrovni

  • velmi dobré analytické myšlení

Nabízíme

  • prostor pro seberealizaci

  • možnost odborného a kariérního růstu

  • dobré finanční ohodnocení

  • zaměstnanecké benefity (5. týden dovolené, příspěvek na stravování, karta na multisport atd.).

Contact person:

Petra Pavlištíková