Projektant elektro - Dukovany

Nový start

Salary: From 25000 CZK Location: Vysočina Region Profession: Technical professions Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: On agreement
Display language:

Požadujeme

Ukončili jste VŠ elektro nebo máte SŠ s praxí? Vlastníte vyhl. 50/78 min. §6? Rádi byste našli příležitost, kde byste se věnovali projektové činnosti v oblasti elektrotechniky? Chcete práci, kde využijete své znalosti či zkušenosti a bude zde možnost přiučit se novým věcem?

Náplň práce

  • Návrhy systémů na úrovni Elektro (napájecí systémy, záskoky zdrojů, bateriová záloha) do 1000V, spotřebiče do 5kW
  • Návrhy systémů na úrovni MaR (řízení jednoduchých sestav do 100 datových bodů)
  • Návrhy systémů na úrovni slaboproud a komunikace – datové komunikace Ethernet, sériová komunikace RS 485 (vše metalika i optika)
  • Tvorba projektové dokumentace na všech stupních (PDSP, RD, JPD a DoSP)
  • Podpora realizace – objednávky specifického materiálu, v případě nutnosti účast na montáži, autorský dozor

Nabízíme

  • Zázemí menší společnosti s neformální atmosférou v areálu JE Dukovany
  • Zajímavý benefitní systém firmy – 5 týdnů dovolené, výkonnostní odměny v řádu tisíců měsíčně, roční odměny v řádu desetitisíců, penzijní připojištění, dotované stravování, firemní školení a jazykové vzdělávání
  • Pracovní doba 7:00 – 15:30 (možnost individuálně přizpůsobit)
  • Pracovní poměr na dobu 1 roku – poté možnost prodloužení na dobu neurčitou
  • Možnost nepravidelného home office
  • Mobilní telefon, notebook
  • Pravidelné  autobusové spoje z/do Třebíče
  • Plat okolo 25 – 35 000 Kč (dle zkušeností) + benefity

Contact person:

Mgr. Zuzana Žatečková