Web Copywriter s aktivní francouzštinou

E-Jobs Service

Location: Prague Profession: Administration, Marketing & PR Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Jste kreativní? Rádi píšete webové, reklamní a obchodní texty, které mají švih, zaujmou a jsou přesně cílené? Nabízíme pracovní příležitost v Praze pro Web Copywritera s aktivní znalostí francouzského jazyka a gramatiky + kreativností tvoření textů.

Náplň práce

  • Přeložení webové stránky z českého jazyka do francouzštiny

  • vytváření marketingových textů pro webové stránky

  • tvorba obsahu pro web a blog

  • tvorba PR článků

  • tvorba textů pro e-mailingové kampaně

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • výborná znalost francouzského jazyka, stylistické cítění

  • základní znalost SEO

  • praxe na pozici Web Copywriter (výhodou)

  • pokročilá znalost práce na PC (MS Office)

  • samostatnost, spolehlivost

  • tvořivý přístup, kreativnost

Nabízíme

  • dlouhodobou práci v evropské společnosti

  • samostatnou, zajímavou a tvůrčí práci, práci s přímým vlivem na výsledek

  • práce s místem výkonu v Praze

  • nástup dle dohody

Contact person:

Ivan Rozman