Pracovník oddělení kontroly

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Location: Liberec Profession: Quality control Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

České zastoupení německé společnosti hledá vhodného kandidáta na pozici: Pracovník oddělení kontroly

Náplň práce

  • vyhledávat a prověřovat všechny dostupné obecné a hospodářské informace o firemních zákaznících

  • na základě zjištěných informací vytvářet doporučení pro naše obchodní oddělení

  • zjišťovat nové skutečnosti související s riziky u stávajících zákazníků

Požadujeme

  • orientaci se ve vlastnických strukturách firem

  • aktivně se podílet na rozvoji činnosti oddělení

  • komunikovat s centrálou společnosti v Německu

  • komunikovat s úřady a institucemi souvisejícími s kontrolní činností

  • znalost německého jazyka na komunikativní úrovni

  • znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook nebo Lotus Notes, Internet)

  • analytické myšlení

Nabízíme

  • práci pro stabilní společnost

  • dobré platové podmínky

  • různé zaměstnanecké benefity

Contact person:

Petra Pavlištíková