Řidič/ka sk. "B"

Lunoramis s.r.o.

Location: Moravian-Silesian Region Profession: Transport and Logistics Type of contract: Agreement on work performance, Agreement on work activity , Other Type of employment: Flexible working hours Experience: 0 years Entry date: Immediately Suitable for: Graduates, Entrepreneurs, Disabled
Display language:

Náplň práce

Manuálně a fyzicky nenáročná práce řidiče osobního automobilu (taxi) - pro všechny, kteří opravdu CHTĚJÍ pracovat a být za práci odměněni.

Požadujeme

  • věk min. 21 let, ŘP sk. "B"
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • orientaci v Ostravě (schopnost se orientovat podle navigace)
  • milý a vstřícný přístup k zákazníkům
  • v případě nástupu do zaměstnání vyřízení průkazu řidiče taxislužby

Nabízíme

  • zázemí firmy s praxí v oboru a se stabilní klientelou
  • flexibilní volba směn (zpravidla 12h směny dle domluvy mezi řidiči)
  • slušný výdělek dle najetých kilometrů
  • po zapracování možnost využívání automobilu k soukromým účelům
  • další benefity

Contact person:

Radim Dzurik