Specialista/ka marketingu

GOOD WORKER s.r.o.

Location: Prague Profession: Marketing & PR Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: On agreement
Display language:

NÁPLŇ PRÁCE

  • marketingová podpora konkrétních projektů
  • plánování a realizace kampaní
  • reporty vnitrofiremních statistik
  • průzkum a monitoring konkurence
  • spolupráce s ostatními odděleními firmy
  • komunikace s partnery
  • návrhy propagace, spolupráce s grafiky

POŽADUJEME

  • praxi v marketingu výhodou
  • zkušenost s on-line marketingem
  • schopnost napsat kratší či delší text
  • zkušenost se správou profilů na sociálních sítích
  • zkušenosti s NetMonitorem a Google Analytics výhodou, nikoliv nutností
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu, spolehlivost
  • MS Office na dobré úrovni
  • znalost PPC a AdWords
  • ŘP sk. B

NABÍZÍME

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody (týden dovolené navíc, wellness)
  • příležitost pro sebevzdělávání
  • zázemí a stabilitu české společnosti

Contact person:

Silvie Ammerová
E-mail: s.ammerova@workintense.cz