PR Manager

Avangarda spol. s r.o.

Location: Prague Profession: Marketing & PR Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time, Flexible working hours Experience: 3 years Entry date: Immediately

Nadnárodní skupina, člen přední komunikační agentury hledá do svého týmu novou kolegyni nebo kolegu na pozici: PR Manager

Náplň práce

  • Psaní článků, tiskových zpráv pro klienty

  • Návrh témat a forem vhodných pro komunikaci

  • Zajištění mediálních výstupů ve všech media typech

  • Zpracování podkladů pro média, spolupráce s redaktory

  • Monitoring výstupů

  • Zodpovědné vedení přehledu plnění kampaně

Požadujeme

  • Pokročilou znalost MS Office (MS Excel, MS PowePoint)

  • Velmi dobrou znalost českého jazyka a práci s textem

  • Komunikativnost, kreativitu

  • Flexibilitu a nasazení

  • Aktivní znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Stabilní zázemí přední mediální agentury

  • Odpovídající finanční ohodnocení

  • Systém firemních benefitů

  • Možnost dalšího rozvoje

Contact person:

Petra Pavlištíková