Operátor výroby

123-práce.cz s.r.o.

Salary: From 18000 CZK Location: Olomouc Region Profession: Production operator Type of contract: Employment contract, Agreement on work activity Type of employment: Full-time, Shift work Entry date: Immediately Suitable for: Graduates

Jedná se o práci operátora výroby (nákupní košíky), práce ve výrobě, práce při montáži, práce vhodná pro muže…..

Požadavky

  • minimálně základní vzdělání
  • manuální zručnost
  • flexibilita
  • ochota pracovat v 3 směnném provozu

Nabídka

  • práce na hlavní pracovní poměr
  • základní hodinová mzda 85 Kč v čistém
  • docházkový bonus
  • příplatek za svátek 100 %
  • příplatek za víkend 25%
  • příplatek za noční směnu 20 CZK / hod.
  • 20 dní placené dovolené
  • bezplatné stravováni a mnoho dalších bonusů

Pracovní náplň

  • jedná se o práci operátora výroby /nákupní košíky/
  • práce ve výrobě
  • práce při montáži
  • práce vhodná pro muže

Poznámka

  • práce vhodná jen pro muže
  • možnost ubytování

Contact person:

Marián Bakyta