Obchodní a produktový manažer pro počítačové sítě

Europa Workintense spol. s r.o.

Location: Prague Profession: IT - Sales and service Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Distributor počítačových sítí a bezpečnostních systémů, hledá zaměstnance na pozici: Obchodní a produktový manažer pro počítačové sítě.

Náplň práce

  • Kandidát bude Product managerem pro určitou část firemního portfolia.

  • Bude jednat se zahraničními výrobci dodávaných technologií, bude se podílet na vytváření strategie prodeje a podpory prodeje.

Požadujeme

  • znalost problematiky počítačových sítí

  • aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem, úroveň min. B2)

  • obchodní schopnosti, kreativita, samostatnost, vysoká komunikační úroveň

  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

  • zajímavý plat + bonusy

  • prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti

  • práce v mladém kolektivu

  • firemní benefity (stravenky, sport, kultura)

Contact person:

Alena Sojková