Řidič kamionu - mechanik

TOKO AGRI a.s.

Salary: From 15000 CZK Location: Rudice Profession: Driver Type of contract: Employment contract, Agreement on work performance, Agreement on work activity , Work for Trade Certificate Type of employment: Full-time Experience: 3 years Entry date: Immediately
Display language:

Náplň práce

Doprava zemědělské techniky po ČR i SR

Schopnost samostatné práce při montáži zemědělské techniky a její dopravě

Komunikace se zákazníkem při předvádění zemědělské techniky a uvádění strojů do provozu

Zájem o nejmodernější špičkové zemědělské stroje

Požadujeme

řidičské oprávnění C, vzdělání technického směru se zaměřením na zemědělskou techniku, strojaři vítáni, schopnost samostatné práce, pasivní znalost AJ, technická zdatnost a organizační schopnosti, praxe

Nabízíme

Práci na hlavní pracovní poměr nebo ŽL, prémiové ohodnocení na základě dosažených výsledků, firemní benefity, systém vzdělávání, příjemný kolektiv a pracovní prostředí.

Contact person:

Jitka Kořínková
E-mail: hr@toko.cz