Sales manager leasing

Europa Capital spol. s r.o.

Salary: From 25000 CZK Location: Prague Profession: Banking & insurance Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time, Flexible working hours Experience: 2 years Entry date: Immediately

Europa Capital offers consulting services for businesses to help them develop their activities in the Czech Republic. We are looking for a young and ambitious sales manager - leasing

Náplň práce

  • aktivní oslovování potencionálních zákazníků z řad středních a velkých firem,

  • řešení specifických požadavků klientů ve spolupráci s ostatními odděleními, implementace řešení a kontrola naplnění předmětu smlouvy

  • administrativa správa dat a informací v CRM a interních databázích, reporting

  • schvalování nabídek leasingu

Požadujeme

  • AJ na dobré komunikativní úrovni (min B2)

  • praxe na obchodní pozici ideálně z bankovního, pojišťovacího nebo leasingového sektoru (obecně B2B)

  • prokazatelná zkušenost s aktivní akvizicí se zaměřením na korporátní klientelu, vyjednávací dovednosti a schopnost pracovat s námitkami

  • pro klientský přístup, samostatnost, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení (fixní plat + prémie)

  • mobilní telefon a notebook

  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem

  • dovolená navíc

  • možnost osobního růstu

  • jazykové kurzy AJ

  • Možnost homeoffice/ cestování

Contact person:

Ivan Rozman