PROCESNÍ INŽENÝR - OBALOVÉ MATERIÁLY

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 23000 CZK Location: Hradec Králové Region Profession: Engineering Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Vystudoval/a jste střední nebo vysokou školu v technickém oboru? Mluvíte výborně anglicky a chcete jazyk nadále rozvíjet a především využívat? Nebojíte se prosadit svou a jít za svým cílem? Pak jste člověk, kterého hledáme!

Náplň práce

  • aktivní spolupráce při procesu balení

  • stanovení standartu balení

  • volba správné technologie a postupu balení

  • příprava cenové kalkulace

Požadujeme

  • AJ na pokročilé úrovni

  • min. středoškolské vzdělání

  • alespoň uživatelskou znalost CAD programu

  • schopnost orientovat se v technické dokumentaci

Nabízíme

  • motivující platové ohodnocení + 13. plat

  • možnost spolupráce na mezinárodních projektech

  • 5 týdnů dovolené

  • zázemí prosperující společnosti

  • místo výkonu práce: okres Trutnov

Contact person:

Denisa Ondrušová