PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

SAINT-GOBAIN ADFORS CZ s.r.o.

Location: Litomyšl Profession: Electrical fitter, Electrical technician, Electrical engineer, Planner/ electro engineer constructor Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Saint-Gobain ADFORS CZ s.r.o., Sokolovská 106, 570 01 Litomyšl s dlouholetou tradicí patřící do mezinárodní skupiny Saint-Gobain hledá kandidáty na pozici Provozní elektrikář.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zajištění plynulého provozu výrobních zařízení na sklářských vanách včetně oprav a seřizování

  • Zajištění preventivní údržby na zařízeních sklářských van

  • Manipulace a činnosti vedoucí k likvidaci případných poruchových stavů

  • Vedení provozní evidence formou záznamů v provozním deníku

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání v oboru

  • Praxe v oboru elektrotechniky alespoň 2 roky

  • Vyhláška 50/78 Sb., § 6

  • Zkušenost v oblasti průmyslových zařízení, měření a regulace výhodou

  • Schopnost pracovat v nepřetržitém režimu

NABÍZÍME

  • Motivující práci ve stabilní a prosperující společnosti

  • Mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané práci

  • Široký výběr zaměstnaneckých benefitů

Contact person:

Marie Hanusová