Zedník

SOLID CONSTRUCTION GROUP a.s.

Location: Prague, Central Bohemian Region Profession: Bricklayer Type of contract: Employment contract, Agreement on work performance, Agreement on work activity Type of employment: Full-time, Part-time, Shift work, Flexible working hours Experience: 2 years Entry date: On agreement

Stavební Solid Construction Group a.s. realizuje kompletní výstavbu na klíč v oboru pozemního stavitelství, a to jak novostavby, tak rekonstrukce. Dále se zaměřuje na projektovou a inženýrskou činnost, realitní a v neposlední řadě na vlastní developerské projekty.

Náplň práce

  • opravy hutního zdiva

  • provádění zdění, bourání a třídění vybouraného materiálu

  • vázání a upínání břemen

  • zodpovědnost za dodržování bezpečnosti práce

  • zodpovědnost za ověřování kvality vstupních materiálů a jakost odvedené práce

  • zodpovědnost za udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme

  • vyučen v oboru zedník 2 roky praxe

  • manuální zručnost

  • platný vazačský průkaz

  • dobrý zdravotní stav (náročné pracovní prostředí)

  • výborná pracovní morálka (směnný provoz)

Nabízíme

  • zázemí silné společnosti

  • místo výkonu práce celá ČR

  • možnost rekvalifikace (pomocný dělník na stavbě)

Contact person:

Ivan Rozman