Firemní právník

GOOD WORKER s.r.o.

Location: Liberec Region Profession: Marketing & PR Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 2 years Entry date: On agreement
Display language:

NÁPLŇ PRÁCE

  • tvorba a připomínkování smluv a související dokumentace,
  • zpracování právních rozborů a stanovisek
  • monitoring dlužníků
  • evidence pohledávek a zajištění všech fází jejich vymáhání
  • zastupování podniku při řízení před soudy a ostatními správními orgány
  • příprava podkladů pro vydávání vnitropodnikové dokumentace
  • právní podpora a konzultace pro vybrané úseky a útvary zaměstnavatele

POŽADUJEME

  • VŠ vzdělání právního směru
  • praxe na pozici právníka alespoň 3 let
  • velmi dobrou orientaci v oblasti závazkového práva (občanské a obchodní právo)
  • znalost zákona o státním podniku výhodou
  • živatelské znalosti MS Office, ASPI, CODEXIS a internetu
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost i schopnost práce v týmu
  • čistý trestní rejstřík
  • znalost AJ výhodou
  • nástup možný ihned nebo dohodou

NABÍZÍME

  • zaměstnání ve stabilním podniku v centru Ostravy
  • pevně stanovenou pracovní dobu
  • zaměstnanecké benefity
  • možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
  • služební notebook a mobilní telefon

Contact person:

Silvie Ammerová
E-mail: s.ammerova@workintense.cz