SENIOR ÚČETNÍ SPECIALISTA S NJ

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 25000 CZK Location: Prague Profession: Banking & insurance Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 3 years Entry date: Immediately

Mluvíte plynně německy a hledáte práci s každodenním využitím Vašich jazykových znalostí? Mluvíte plynně německy a hledáte práci s každodenním využitím Vašich jazykových znalostí? Jste pečlivý a máte smysl pro detail? Rádi byste našli uplatnění v úspěšné mezinárodní společnosti?

Náplň práce

  • zpracování příchozích faktur, dobropisů a záloh

  • vypracování účetních závěrek

  • zpracování upomínek, kontrola účetních dokladů

  • administrativní práce v oblasti účetnictví, reporting

  • denní komunikace s německými zákazníky

Požadujeme

  • znalost němčiny a angličtiny na komunikativní úrovni – podmínkou

  • praxe na obdobné účetní pozici min. 3 roky

  • výhodou znalost účtování závazků

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • výhodou znalost SAP a IFRS

Nabízíme

  • týden dovolené navíc

  • flexibilní pracovní doba

  • možnost osobního a profesního růstu

  • příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • cafeterie

  • ísto výkonu práce: Praha

Contact person:

Denisa Ondrušová