Revizní technik elektro – Praha a okolí

GOOD WORKER s.r.o.

Location: Prague Profession: Inspection technician Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 1 years Entry date: On agreement
Display language:

Náplň práce, o čem tato práce je:

  • Realizovat revize VTZ elektro u klientů
  • Dodávat další dílčí služby a poradenství pro klienty (protokoly, kontroly, zpracování dokumentace …)
  • Podílet na projektech komplexního outsourcingu revizí VTZ elektro pro významné klienty
  • Podílet na rozvoji odborného know how v oblasti elektro, případně BOZP a PO v širokém týmu specialistů

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • Platný §6 a §9 vyhlášky 50/1978 Sb.
  • Platné osvědčení na revize elektrozařízení v rozsahu E1B (R-EZ-E1B)
  • Praxe v oblasti dalších typů revizí nebo BOZP a PO výhodou
  • ŘP sk. B
  • Iniciativnost a zaměření na výsledek!

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • místo výkonu práce:  Praha
  •  Odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků
  • Odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční příspěvek)
  •  Možnost samostatně plánovat svoji práci
  • Výraznou možnost seberealizace v rámci rozvoje odborných služeb
  • nástup na pozici Revizní technik elektro – Praha a okolí možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínky:

  • Odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků
  • bonusový systém odměňování
  • Služební automobil
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky atd.)

Pracovní doba:

  • Flexibilní pracovní doba a samostatné plánování práce

Contact person:

Silvie Ammerová
E-mail: s.ammerova@workintense.cz