TISKAŘ

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 30000 CZK Location: Brno Profession: Technical professions Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 1 years Entry date: Immediately

Máte zkušenosti s obsluhou rotačních tiskařských strojů? Hledáte práci, kde se budete moci rozvíjet? Rádi byste pracovali na pozici TISKAŘE v prosperující mezinárodní společnosti v lokalitě Brno-venkov? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Náplň práce

  • Obsluha rotačních tiskařských strojů

  • Práce samostatně i v rámci týmu

  • Práce v třísměnném provozu

Požadujeme

  • SŠ/SOU technického směru výhodou

  • Zkušenosti s obsluhou rotačních tiskařských strojů podmínkou

  • Pracovitost, samostatnost, proaktivní přístup

  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • Zázemí prosperující mezinárodní společnosti

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • Atraktivní finanční ohodnocení, 13. mzda

  • Závodní stravování, kurzy německého jazyka

  • Možnost osobního a profesního růstu

  • Pracoviště: Brno – venkov

Contact person:

Denisa Ondrušová