TECHNOLOG PROVOZU VÝROBY VLÁKNA

SAINT-GOBAIN ADFORS CZ s.r.o.

Location: Litomyšl Profession: Building technologist, Technologist in mechanical engineering, Development technologist Type of contract: Employment contract Entry date: Immediately Suitable for: Graduates

Saint-Gobain ADFORS CZ s.r.o., Sokolovská 106, 570 01 Litomyšl s dlouholetou tradicí patřící do mezinárodní skupiny Saint-Gobain hledá kandidáty na pozici Technolog provozu vlákna.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Technologická příprava tažení skleněných vláken

  • Kontrola výrobního procesu

  • Zpracování technické dokumentace

  • Účast na optimalizaci výroby

  • Vzorování nových výrobků

POŽADUJEME

  • VŠ strojní, textilní

  • Uživatelsko znalost práce s PC

  • Samostatnost, spolehlivost

  • Chuť učit se novým věcem

NABÍZÍME

  • Motivující práci ve stabilní a prosperující společnosti

  • Mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané práci

  • Široký výběr zaměstnaneckých benefitů

Contact person:

Marie Hanusová