FINANČNÍ ANALYTIK

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 30000 CZK Location: Central Bohemian Region Profession: Economist Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Máte praxi na pozici Finančního analytika? Baví Vás práce s čísly a máte zkušenosti s finančními analýzami? Rádi byste se uplatnili v české výrobní společnosti s mezinárodní image?

Náplň práce

  • ad hoc analýzy

  • vytváření reportů dle IFRS

  • analýzy a komenty odchylek od nastavené metodiky

  • reporty pro CFO

  • zajišťování reportů a výkazů od dceřiných společností

Požadujeme

  • VŠ ekonomického směru a velmi dobrá znalost AJ nutná

  • zkušenosti s vypracováváním finančních a ekonomických analýz

  • výborná znalost EXCELU, vytváření kontingenčních tabulek

  • analytické myšlení a smysl pro detail

  • znalost SAP výhodou

Nabízíme

  • čtvrtletní bonusy dle plnění plánů

  • 5 týdnů dovolené a 37,5 hod. pracovní doba

  • jazykové a odborné vzdělávání

  • příspěvky na závodní stravování

  • slevy v zaměstnaneckém e-shopu

  • ísto výkonu práce: Středočeský kraj

Contact person:

Denisa Ondrušová