IT obchodník

Europa Workintense spol. s r.o.

Location: Prague Profession: IT - Sales and service Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Stabilní česká IT společnost, která působí na trhu a zaměřujeme se na správu informačních technologií především firemním zákazníkům a to jak v regionu Praha, tak výjezdy po celé ČR.

Náplň práce

  • Reakce na poptávky,tvorba nabídek a následně realizace a zpracování objednávek

  • Jednání s odběrateli a dodavateli

  • Práce v ekonomickém software, příjem a výdej produktů,vyhodnocování komisí

  • Práce související s prodejem, nákupem a fakturací IT produktů

  • údržba eshopu

Požadujeme

  • Proaktivní přístup k řešení problémů,

  • Znalost IT produktů

  • znalost práce s produkty MS Office

  • Ochotu rozšiřovat si znalosti

Nabízíme

  • motivační ohodnocení

  • možnost osobního rozvoje

  • přístup k moderním technologiím

  • příspěvek na stravu

  • mobil / notebook

Contact person:

Alena Sojková