Servisní bankéř - pokladník

Avangarda spol. s r.o.

Location: Central Bohemian Region, Beroun Profession: Banking & insurance Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time, Flexible working hours Entry date: Immediately

Hledáme vhodného kandidáta do mezinárodní společnosti na pozici - Servisní bankéř - pokladník s AJ

Náplň práce

  • Zabezpečení kvalitního servisu pro příchozí klientelu

  • Administrativní podpora

  • Zodpovědnost za vedení pokladny

  • Práce na pokladně s finanční hotovostí

  • Práce s bankovními systémy

  • Kontrolní činnost

Požadujeme

  • Komunikativní znalost AJ výhodou

  • Příjemné a profesionální vystupování

  • Pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost

  • Čistý rejstřík trestů

  • Znalost MS office

Nabízíme

  • Stabilní zázemí silné bankovní instituce

  • Možnost kariérního růstu

  • Dobré platové ohodnocení

  • Možnost profesního a osobního rozvoje

  • Samostatnou a zodpovědnou práci, jejíž výsledky ovlivňují úspěch celé společnosti

Contact person:

Avangarda